O22/016
Václav Hollar (1607-1677)
Francis Barlow (1626-1702)
DVŮR S OSLY A VEPŘI
1662
Lept na papíru, 14,3x21,8 cm. Značeno, sign. a dat. dole v tisku "F. Barlow inu: W. Hollar fecit. 1662.". Ref. Parthey Pennington: P2081.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Skvrny v levém horním rohu a vlevo dole přes značení.