O22/018
Václav Hollar (1607-1677)
Francis Barlow (1626-1702)
DVOJICE LEPTŮ S PTÁKY
Dropi. Lept na papíru, 12,5x18 cm. Parthey Pennington Number: P2130. Spodní rohy natrženy. Volný list. Tři volavky. Lept na papíru, 13x18,5 cm, (výřez pasparty). Zn. a sign. vpravo dole: "F. Barlow inv. W. Hollar fec.". Parthey Pennington Number: P2138. V levé části tisku skvrny. Paspartováno, rámováno, zaskleno.