Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Moderne Künstler

O23/218

MODERNE KÜNSTLER

zač. 20. stol.
19 leptů z kolekce 50 grafických reprodukcí maleb slavných umělců, např. F. A. von Kaulbacha, M. von Schwinda, M. Liebermanna, G. Maxe, A. Feuerbacha, F. Defreggera, A. Böcklina či I. Repina. Volné listy 45x35 cm, rozměry tiskových ploch jsou různé. Každý list značen jménem autora předlohy, grafika; tiskaře a vydavatele: "Druck & Verlag der Gesellschaft für vervielf(ältigende) Kunst in Wien". Uloženo v původních deskách s plátěným potahem, značených zlatou ražbou názvu cyklu a "Karl Block, Buchhandlung, Breslau". Desky poškozeny vlhkostí, ušpiněné a na okrajích a v ohybech roztřepené, také některé listy skvrnité, ale celkově jsou v dobrém stavu.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Nejvyšší příhoz: ZISS  2 000 Kč
13 příhozů
Prodáno