Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Fenomen "Město"

O23/275

Jan Souček (1941-2008)

FENOMEN "MĚSTO"

1982
6 grafických listů ze souboru Fenomen "Město", vydaného jako 5. svazek nákladem autora v celkovém počtu 120 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55, grafické listy číslovány 105/120. Lepty na ručním papíru, 28,5x19,5 / 19,5x28,5 cm, tužkou číslováno (vlevo dole), signováno a datováno (vpravo dole). Uloženo v originální složce.