Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Z cyklu Různé

O23/276

Vladimír Novák (1947-?)

Z CYKLU RŮZNÉ

1982
Grafický list ze souboru Různé, vydaného jako 5. svazek Edice postav nákladem autora v počtu 70 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese číslo 55. Barevná litografie na papíru, 40x27,5 cm (tisková plocha), číslováno, signováno a datováno tužkou dole uprostřed pod tiskem. Uloženo v originální složce Edice 8x8. Verso zbytek lepicí pásky po adjustaci.