Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Harlekýn

O23/285

František Tichý (1896-1961)

HARLEKÝN

1942
Suchá jehla na papíru, 24,6 x 17,5 cm (29,5 x 21 cm). Signováno a datováno tužkou.