Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Soubor kreseb a grafika

O23/287

Vilma Lesková (1917-2000)

SOUBOR KRESEB A GRAFIKA

60. léta 20. stol.
PF 1965 a 2x PF 1967. Tři kolorované kresby tuší na papíru, adjustované ve společné paspartě, obdobné rozměry ca 14,8x10,5 cm, značeno, datováno a signováno v obrazové ploše. Andulce. Kolorovaná kresba tuší, 45x33 cm, značeno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole. Toníkovi. Monotyp na papíru, 45x33 cm, značeno, signováno a datováno dole uprostřed. Spolu: reklamní plakátek ZOO Brno podle návrhu Vilmy Leskové, barevný tisk na papíru, 20,9x14,7 cm. Vydala Zoo Brno, tisk Grafia 1965. Papíry místy lehce skvrnité, jinak dobrý stav.