Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Soubor 5 leptů

O23/292

Jan Thimotheus Strýček (1949)

SOUBOR 5 LEPTŮ

1978
PF Karel Tutsch: čtveřice leptů 7x11,7 cm na jednom listu 39,5x15,7 cm, tužkou číslováno (40/60) vlevo dole pod tiskem, signováno a datováno vpravo dole pod tiskem. Horní čtvrtina papíru lehce skvrnitá. Spolu: lept na papíru, 15,5x19,9 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole.