Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Paní

O23/297

Vladimír Gažovič (1939)

PANÍ

1975
Barevný lept na ručním papíru se slepotiskovým razítkem Lyra Pragensis, 18,6x11,6 cm /list 31,5x24,5 cm), číslováno (21/200), signováno a datováno tužkou uprostřed pod tiskem.