Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Čtveřice grafických listů

O23/300

Různí autoři

ČTVEŘICE GRAFICKÝCH LISTŮ

80. léta 20. stol.
Petra Jílková: Bez názvu, lept na Losínu, 28,5x20,8 cm, tužkou dole pod tiskem vlevo číslováno (1/20), vpravo signováno a datováno (1984). Buchta: Bez názvu, dvojice leptů na papíru, 33x23,4 cm a 36,5x32,5 cm, tužkou pod tiskem značeno / číslováno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole "Buchta 88 / Buchta 93". Dušan Ždímal (1945-2009): Bez názvu, tisk na papíru, tužkou vlevo dole signováno, datováno a číslováno (70/150), sign. a dat. také v tisku vpravo dole.