O25/034
František Gross (1909-1985)
POMNÍK UMĚNÍ
1971
Litografie na papíru, 42x27 cm (54x38,5 cm), pod tiskovou plochou tužkou vlevo dole číslováno "197/250", vpravo dole signováno a datováno "1971". Spolu: ofset, 25,5x16,5 cm (30,5x23 cm), číslováno a signováno v tisku "250/250", datováno "1971". Spolu: J. Liesler: barevný ofset, 25,5x16 cm (30,5x22,5 cm).
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Skončeno
Skončeno