Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice tisků z 18. století

O4/0004

DVOJICE TISKŮ Z 18. STOLETÍ

Theoretisch praktischer Commentar über die Heineccischen Institutionen nach deren neusten Ausgabe von D. Ludwig Julius Friedrich Höpfner. Vel. 8°, 1054 s., něm, lat. Papírová vazba se zlaceným titulem. Uvnitř místy skvrny od stáří. Titulní list tištěn v černé barvě s dřevořezovou ilustrací. „Theoretisch praktischer Commentar über die Heineccischen Institutionen nach deren neusten Ausgabe von D. Ludwig Julius Friedrich Höpfner. Fünfte verbesserte Auflage…Frankfurt am Main 1795“. Teoretický a praktický komentář k heinecciánským institucím po posledním vydání D. Ludwiga Julia Friedricha Höpfnera. Kniha obsahuje 13 příloh. Vydáno ve Frankfurtu nad Mohanem roku 1795.Theatrum Jurisdictionis Austriacae. Vel. 4°, 474 + index, něm. Papírová vazba se zlaceným titulem a lehce poničeným koženým pokryvem. Uvnitř téměř bez skvrn. Titulní strana tištěna v černé barvě. „Theatrum Jurisdictionis Austriacae, oder Neu-eröfneter Schau-Platz Oesterreichischer Gerichtbarkeit: Darinnen zu ersehen Die Gerechtsamkeiten, Welche in den Erz-Hertzogthum Oesterreich unter der Enns allen Stänen ... zustehen…Wien in Oesterreich…1752“. Vydáno ve Vídni roku 1752. Jedná se o rakouský zákoník.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: L. J.  500 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 8. 6. 2020. 18:59:59 CEST
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.