O4/0059
František Tavík Šimon (1877-1942)
PRAMENY: V ÚDOLÍ A NA POTOCE
1917
Dvě barevné akvatinty na papíře, 180x145 mm a 178x144 mm, zn. v tisku vlevo dole autorským razítkem s monogramem "TFŠ", číslováno 14 a 24, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "T. F. Šimon". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 278 a č. 279.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.