Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Davy na trhu

O4/0066

Hans Herrmann (1858-1942)

DAVY NA TRHU

Akvarel na kartonu, 170x265 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Hans Hermann". Hans Hermann - berlínský rodák; vystudoval Königlich-akademische Hochschule für Bildende Künste v Berlíně. Mnohé jeho studijní cesty vedli do Nizozemí; je fascinován iluzí a optickým dojmem. Spoluzakladatel Gruppe der XI (předzvěst berlínské secese). Paspartováno, rámováno, zaskleno.