O4/0087
Egon Chabert (1889-1962)
POHLED NA ZELNÝ TRH
1935
Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 310x250 mm, sign. a dat. vpravo dole "Chabert. 1935".
Rámováno, zaskleno.