O4/0089
Josef Grus (1869-1938)
SOUBOR DVANÁCTI LITOGRAFIÍ - MOTIVY BRNĚNSKA A BLANENSKA
Brno od sv. Antoníčka. Barevná litografie na papíře, 242x205 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Smrk v Bezkydách. Barevná litografie na papíře, 240x212 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Tuřany u Brna. Barevná litografie na papíře, 244x210 mm, zn. v tisku vlevo dole „Josef Grus“. Zámek Černá Hora. Barevná litografie na papíře, 240x215 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Děvičky na Pavlovských kopcích. Barevná litografie na papíře, 240x210 mm, zn. v tisku vlevo dole „Josef Grus“. Babí lom u Lelekovic. Barevná litografie na papíře, 240x205 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Mohyla míru u Práce. Barevná litografie na papíře, 242x210 mm, zn. v tisku vlevo dole „Josef Grus“. Zámek Vranov nad Dyjí. Barevná litografie na papíře, 242x210 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Dóm v Brně. Barevná litografie na papíře. 240x210 mm, „Josef Grus“. Porta coeli v Předklášteří u Tišnova. Barevná litografie na papíře, 240x210 mm, zn. v tisku vlevo dole „Josef Grus“. Hrad Boskovice. Barevná litografie na papíře, 240x210 mm, zn. v tisku vpravo dole „Josef Grus“. Výstaviště jubilejní výstavy v Brně. Barevná litografie na papíře, 240x210 mm, zn. v tisku vlevo dole „Josef Grus“. Rámováno, zaskleno.