O4/0091
Eduard Dembinski von Ritter (1890-1970)
BEETHOVEN HAUS
1929
Kombinovaná technika - tuš a akvarel na papíře, 200x335, zn. vlevo dole "Alt - Wien, Beethoven haus", sign. a dat. vpravo dole "E. Ritt. D." a "E. Ritt. v. Dembinski , 1929".
Rámováno, zaskleno.