Facebook Instagram


Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů

4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů


Termín konání: 19. 5. 2020 od 14:00 do 8. 6. 2020. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.

Termíny výstav: BRNO, Hlinky 142c.

25. - 29. 5. 2020 od 10 do 17 hod.,

1. - 8. 6. 2020 od 10 do 17 hod.

Konec online aukce: 8. 6. 2020


O4/0081

Karel Svolinský (1896-1986)

DVĚ KROJAČKY

O4/0082

Jaroslav Král (1883-1942)

ČESÁNÍ OVOCE

O4/0083

Rudolf Kundera (1911-2005)

UKŘIŽOVANÝ – STUDIE

O4/0084

Bohumír Matal (1922-1988)

POHLED NA PETROV

O4/0085

Zdenka Braunerová (1858-1934)

BRNO

O4/0086

Eduard Milén (1891-1976)

BRNĚNSKÝ PETROV

O4/0087

Egon Chabert (1889-1962)

POHLED NA ZELNÝ TRH

O4/0088

Josef Ferdinand Benesch (1875-1954)

DOMINIKÁNSKÉ NÁMĚSTÍ V BRNĚ

O4/0089

Josef Grus (1869-1938)

SOUBOR DVANÁCTI LITOGRAFIÍ - MOTIVY BRNĚNSKA A BLANENSKA

O4/0090

Bohumír Jaroněk (1866-1933)

KOSTEL SV. MIKULÁŠE V TICHÉ

O4/0091

Eduard Dembinski von Ritter (1890-1970)

BEETHOVEN HAUS

O4/0092

Cyril Bouda (1901-1984)

ČESKÉ BUDĚJOVICE

O4/0093

Cyril Bouda (1901-1984)

MALÁ STRANA Z FÜRSTENBERSKÉ ZAHRADY

O4/0094

Cyril Bouda (1901-1984)

NAKLÁDÁNÍ LODĚ

O4/0095

Vladislav Röhling (1878-1949)

MOSTECKÁ BRÁNA

O4/0096

Peter Kľúčik (1953)

BRATISLAVA

O4/0097

Joseph Pennell (1857-1926)

MOST Z ALCANTARY

O4/0098

Vladimír Silovský (1891-1974)

SOUBOR DEVÍTI GRAFIK

O4/0099

Vladimír Silovský (1891-1974)

SOUBOR OSMI GRAFIK

O4/0100

Václav Sivko (1923-1974)

LESNÍ KRAJINA

O4/0101

Emanuel Ranný (1943)

VESNIČKA POD HORAMI

O4/0102

Stanislav Lolek (1873-1936)

TETŘEV

O4/0103

Svatopluk Máchal (1895-1947)

NOČNÍ CHODEC

O4/0104

Adolf Born (1930-2016)

SAN GIMIGNANO

O4/0105

Adolf Born (1930-2016)

HARLEKÝN

O4/0106

František Gross (1909-1985)

POSTAVA

O4/0107

František Gross (1909-1985)

ROBOTIZACE

O4/0108

Vilém Reichmann (1908-1991)

AMERICKÉ ODVODY DO ITALSKÉ VLÁDY

O4/0109

Vilém Reichmann (1908-1991)

TAK DOPADLI KŘEČKOVÉ

O4/0110

Vilém Reichmann (1908-1991)

VÝZKUMNÝ ÚSTAV EXPERIMENTÁLNÍ CHIRURGIE

O4/0111

Vladimír Renčín (1941)

POLEMIZOVÁNÍ U VÍNA

O4/0112

Kamil Lhoták (1912-1990)

PLAKÁT K VÝSTAVĚ - OBRAZY A KRESBY

O4/0113

Josef Velčovský (1945)

DÍVČÍ AKT A KRAJINA

O4/0114

Oldřich Kulhánek (1940-1913)

SOUHLAS

O4/0115

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

DÍVKA A STAŘENKA

O4/0116

Ota Janeček (1919-1996)

DÍVKA A PTÁČEK

O4/0117

Cecilie Marková (1911-1998)

KVĚT

O4/0118

Libor Jaroš (1960)

ŽELEZNÁ BOHYNĚ

O4/0119

Auguste Rodin (1840-1917)

DVOJICE PLAKÁTŮ, AUGUSTE RODIN

O4/0120

Mattioli Carlo (1911-1994)

PAESAGGIO