Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Beethoven haus

O4/0091

Eduard Dembinski von Ritter (1890-1970)

BEETHOVEN HAUS

1929
Kombinovaná technika - tuš a akvarel na papíře, 200x335, zn. vlevo dole "Alt - Wien, Beethoven haus", sign. a dat. vpravo dole "E. Ritt. D." a "E. Ritt. v. Dembinski , 1929". Rámováno, zaskleno.