O4/0094
Cyril Bouda (1901-1984)
NAKLÁDÁNÍ LODĚ
Lept na papíře, 250x310 mm, zn. v tisku vlevo dole "C. Bouda", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Cyril Bouda". Rámováno, zaskleno.