O4/0095
Vladislav Röhling (1878-1949)
MOSTECKÁ BRÁNA
Barevný lept na papíře, 215x224 mm, sign. vpravo dole tužkou pod tiskem "V. Röhling", taktéž vlevo dole v tisku "V. Röhling", zn. vlevo dole autorským razítkem s monogramem „VR“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.