O4/0100
Václav Sivko (1923-1974)
LESNÍ KRAJINA
1952
Lept na papíře, 245x285 mm, zn. a dat. v tisku vpravo dole „19 Sv. 52“, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou „V. Sivko 52“, vlevo dole pod tiskem tužkou věnování.
Paspartováno.