Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vesnička pod horami

O4/0101

Emanuel Ranný (1943)

VESNIČKA POD HORAMI

Suchá jehla na papíře, 254x280 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou „Em. Ranný 1988“.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.