Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Noční chodec

O4/0103

Svatopluk Máchal (1895-1947)

NOČNÍ CHODEC

Akvarel na kartonu, 145x215 mm, na zadní straně přípis "AKAD. MALÍŘ SVATOPLUK MÁCHAL (1895 - 1947) NOČNÍ CHODEC (KOLEM 1940)" a razítko z pozůstalosti Akademického malíře Svatopluka Máchala. Paspartováno, rámováno, zaskleno.