O4/0104
Adolf Born (1930-2016)
SAN GIMIGNANO
Barevná litografie na papíře, 377x487 mm, zn. v tisku vpravo nahoře „AB“ a vlevo dole pod tiskem tužkou „San Gimignano 22/70“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „A Born“.