O4/0105
Adolf Born (1930-2016)
HARLEKÝN
Barevná litografie na papíře, 484x196 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou „31/70“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „A Born“.