O4/0106
František Gross (1909-1985)
POSTAVA
1971
Litografie na papíře, 470x254 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "7/9", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "F. Gross 71".