O4/0111
Vladimír Renčín (1941)
POLEMIZOVÁNÍ U VÍNA
Barevná litografie na papíře, 370x553 mm, zn. a sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "58/150 VLADIMÍR RENČÍN". Paspartováno, rámováno, zaskleno.