O4/0113
Josef Velčovský (1945)
DÍVČÍ AKT A KRAJINA
1991
Dvojice litografií na papíře, 245x190 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou „12/100, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou „Velčovský 91“. 115x85 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou 58/190, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „Velčovský“.