O4/0114
Oldřich Kulhánek (1940-1913)
SOUHLAS
2003
Litografie na papíře, 400x285 mm, zn., sign. a dat. dole pod tiskem tužkou "47/110 Souhlas Oldřich Kulhánek 2003".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.