O4/0121
Uberto Bonetti (1909-1993)
VIAREGGIO CARNEVALE 1983
1983
Akvarel na papíře, 300x220 mm, sign. vpravo dole monogramem "U.B.", dat. vpravo dole "1983".
Rámováno, zaskleno.