Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Les Songes Drolatiques de Pantagruel

O4/0124

Salvador Dalí (1904-1989)

LES SONGES DROLATIQUES DE PANTAGRUEL

1973
Litografie na japonském ručním papíře, 760x530 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "238/250" a vpravo dole pod tiskem tužkou. Jeden grafický list z portfolia 25 tisků. Rámováno, zaskleno.