O4/0126
Andy Warhol (1928-1987)
KVĚTY
1970
Serigrafie na papíře, 580x580 mm, sign. v tisku vpravo dole "Andy Warhol" a zn. tužkou "1994/2400" a na zadní straně razítkem "CMOA" (Carnegie Museum of Art).
Rámováno, zaskleno.