O4/0210
Eugène Cicéri (1813-1890)
ŘÍČNÍ KRAJINA
1850
Olej na dřevěné desce, 17,6x27,5 cm, sign. a dat. vpravo dole " Eug. Ciceri 50". Rámováno.