O4/0211
Jules Louis Badel (1840-1869)
PASOUCÍ SE KRÁVY NA LESNÍ CESTĚ
Olej na plátně, 71x54,2 cm, sign. vlevo dole "J. Bádel". Rámováno. Stav A.