O4/0217
Endre Komáromi-Kacz (1880-1969)
RYBÁŘI NA MOLU PŘI ZÁPADU SLUNCE
Olej na překližce, 26,4x47,5 cm, sign. vlevo dole "Komaromi-Kacz". Stav A.