O4/0219
Josef Wenzel Süss (1857-1937)
KVĚTINÁŘKA
Olej na plátně, 58,5x37 cm, sign. vlevo dole "Jos. Süss", na zadní straně štítek z Nagyhazi galeria v Budapešti. Rámováno. Stav A.