Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Chlapec se džbánem

O4/0220

Pierre Édouard Frere (1819-1886)

CHLAPEC SE DŽBÁNEM

19. století
Olej na dřevěné desce, 27,5x18,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "E. Frere.". Rámováno. Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí. Stav A.