O4/0227
Arthur Heyer (1872-1931)
ANGORSKÁ KOČKA SE DVĚMA HRAJÍCÍMI SI KOŤÁTY A MÍČKEM
Olej na plátně, 60x80 cm, sign. vlevo dole "HEYER. A.". Rámováno. Stav A.