O4/0229
František Přeček
CITRONY A POMERANČE
1956
Tempera na kartonu, 30x40 cm, sign. vpravo dole "Přeček", na zadní straně přípis "FRANTIŠEK PŘEČEK: CITRONY A POMERANČE TEMPERA 40x30 1956". Rámováno, zaskleno.