Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s hruškami a jablky

O4/0230

Erich Kaizr (1919-1980)

ZÁTIŠÍ S HRUŠKAMI A JABLKY

1960
Tempera na papíře, 43x58,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. KAIZR 60". Rámováno, zaskleno. Stav B/C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.