O4/0240
Michal Tillner (1895-1975)
ZÁTIŠÍ S KVĚTINOU A LESNÍMI HOUBAMI
Olej na sololitu, 64,5x48,5 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "Tillner". Rámováno. Stav A.