Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hlava krojačky

O4/0247

Dominik Černý (1903-1973)

HLAVA KROJAČKY

1960
Olej na kartonu, 21x21 cm, sign. a dat. vpravo nahoře "D. Čý 60". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.