Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pasáčci

O4/0256

Antonín Augusta (1891-1940)

PASÁČCI

Olej na plátně, 60x89 cm, sign. vpravo dole "A. Augusta". Rámováno. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.