Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pasáčci

O4/0256

Antonín Augusta (1891-1940)

PASÁČCI

Olej na plátně, 60x89 cm, sign. vpravo dole "A. Augusta". Rámováno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Nejvyšší příhoz: M. N.  5 000 Kč
1 příhoz
Prodáno