O4/0264
Různí autoři
LESNÍ JEZÍRKO A ZIMNÍ KRAJINA
Dvojice obrazů. Olej na plátně, 66x86 cm, sign. vpravo dole "Míla Daníček". Rámováno. Olej na plátně, 65,5x85,5 cm, sign. vpravo dole "Ludva Dobeš". Rámováno. Stav A.