O4/0276
Marta Rožánková - Drábková (1882-1958)
OLOMOUCKÁ KRAJINA
Olej na sololitu, 49,5x69 cm, sign. vpravo dole "M. Rožánková-Drábková", na zadní straně autorský štítek. Rámováno, zaskleno. Marta Rožánková - Drábková - olomoucká malířka. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Praze, taktéž jedna z žákyň Aloise Kalvody. Stav A.