O4/0403
STŘÍBRNÝ PRSTEN S PERLOU
Stříbrný prsten osazený barokní perlou a ca 140 diamantovými routami. Značeno ryzostním číslem. V etuji. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 925/1000. Celková (hrubá) hmotnost 11,47 cm. Velikost prstenu: 57 Stav B.