O4/0406
ZLATÉ NÁUŠNICE S DIAMANTY
Maďarsko, 20. stol.
Dámské visací náušnice z bílého zlata, osazené dvěma velkými černými diamanty o hmotnosti 2,17 a 2,05 ct a 58 drobnými brilianty o celkové vypočtené hmotnosti 1,07 ct, maďarské puncovní značky, zapínání: ruský patent, etuje.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 4,90 g, d. 3,7 cm.