O4/0511
GARNÝŽE - ZÁVĚSOVÉ KONZOLY - PÁR
Evropa
2. pol. 19. stol.
Dřevěné garnýže zdobené řezbou rokajů a zlacením na bílém polimentu. D. 118 cm.