Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Konzolové stolky - pár

O4/0513

KONZOLOVÉ STOLKY - PÁR

Itálie, Benátky 19. / 20. stol.
Přízední stolek v barokním stylu, vytvořený z mořeného a polychromovaného lipového dřeva. Noha, nesoucí horní desku, ztvárňuje postavu mouřenína, zdvihajícího v ruce hrozen vína. Výška 91 cm. Stav restaurováno.